DOLAR %
EURO %
ALTIN 492,43-0,93%
BITCOIN 352712-0,62%
Uşak
33°

AÇIK

04:16

İMSAK'A KALAN SÜRE

0

BEĞENDİM

ABONE OL
ad826x90
ad826x90

Proje Hakkında Bilgiler Veren Karahallı; Uşak’ta Var Olan Küçük Baş Deri Sanayicilerinin ve Çevre İllerdeki Sanayicilerin Hiç Bir Yatırım Yapmadan Üretim Gerçekleştiren Bir Tesis Olduğunu, ve Önce Uşaktaki Sanayicilerin Daha Sonra Diğer İl ve İlçedeki Sanayicilerin İlgi Göstereceklerini Düşündüğünü Ve Projenin Her Aşamasında Basının da Desteğine İhtiyaçları Olduğunu Dile Getirdi. Karahallı Egem TV’nin de Ziyaretinden Dolayı Memnuniyetini Dile Getirdi.

Proje Danışmanlarından Bahri Aydın “İşin Başından Sonuna Uşak’taki Küçük Baş Derinin Büyük Başa Dönüşmesindeki Dev Üreticilerinin Sektöre Daha Çok Katkı Sağlaması ve Kurumsallaşmasını Tamamlamış Kalite Standartlarını Yerine Getiren Önemli Bir Tesisin Ortak Kullanım Atölyesinin Hizmete Alınması ve Yürütülmesi İle İlgili Sistemin Kurulmasından Sorumlu Olduklarını, ve İleride ki Zamanlarda Uşak’tan Geçerken Levhalarda Gördüğümüzde Burada Çok Güzel Entegre Bir Tesisisin Kurulmuş Olduğunu Göreceğiz ve Bizde Gurur Duyacağız” Dedi

ad826x90

Atilla Tezeren; İse Uşak’ın Küçük Baş Deri Üretimi İle Hem Türkiye’de Hem de Dünyada Tanınan Bir Cazibe Merkezi Olduğunu, Aynı Şeyin Büyük Baş Deride de Olmasını İstediklerini ve Bunun İçin Gayret Ettiklerini Belirtti. Büyük Baş Derinin Dünya Piyasasında Pazarının Daha Fazla Olduğunu, Geniş Bir Pazara Hitap Ettiğine Dikkat Çekti.Deri Firmalarının 6 İle 8 Ay Çalışabildiklerini Bunu 12 Aya Çıkarmak İçin Bu Tesisin Önemine Değinen Tezeren, Tesisin Tam Anlamıyla Çalışır Hale Geldiğinde Deri Sanayicilerin Talebinin Ciddi Anlamda Artacağını ve Uşak’a Katkısının Büyük Olacağını Belirtti. Egem TV’ye de İlgisinden Dolayı Teşekkür Eden Tezeren Bu Proje Kapsamında Projenin Tanıtılmasının Çok Önemli Olduğunu Belirtti.

ad826x90

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.